Korekta lakieru

Małe i większe zarysowania, odbarwienia powstałe na skutek działania sił natury, promieni słonecznych (UV), nie odpowiedniego mycia czy nieuniknione efekty starzenia – wszystkie te zagrożenia czychają na karoserie naszych samochodów. Mamy jednak dobrą wiadomość – w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę tj. korekta lakieru. Naszym celem, przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości kosmetyków samochodowych, kompleksowo zajmiemy się powierzchnią lakieru, a po zakończeniu procesu, auto będzie można porównać do tych, które dopiero co opuściły salon. Początkowo usuwane są grube i wyraźne rysy, a dopiero później następuje polerowanie właściwe, które doprowadza powierzchnię do perfekcji.

Dla tego w Car Update Auto Detailing & Pdr korzystamy z najnowocześniejszego na świecie systemu polerskiego Optimum.

System Optimum zapewnia czystość pracy, jest bezpieczny dla lakieru, ponieważ podnosi temp. polerowanego elementu do maksymalnie 7 st. Celsjusza,a także posiada pierwszą i jedyną na rynku pastą polerską w aerozolu!

System Optimum powstał, by sprostać przede wszystkim wymagania producentów samochodów, którzy potrzebowali środka przyjaznego w użytkowaniu, a jednocześnie umożliwiającego szybkie wykończenie polerskie nowych samochodów i w tej roli sprawdza się nader znakomicie!

Pasty optimum zawierają ścierniwo SMAT (Super Micro Abrasive Technology), którego największą zaletą jest jego niska podatność na kruchość. dzięki czemu działa ono tak długo jak długo będziemy polerować dany element. Dzięki SMAT jedna aplikacja (psiknięcie aerozolem) na pad wystarczy do wypolerowania całego elementu!
Pasty Optimum nie zawierają żadnych olejków silikonowych ani wosku, dzięki czemu produkt w trakcie polerowania praktycznie w ogóle nie pyli i może być stosowany w każdych warunkach – bez konieczności stosowania dodatkowych zabezpieczeń i bez strachu o zabrudzenie garażu czy trudno usuwalne pozostałości pasty na lakierze. To co pozostaje można z łatwością zetrzeć przy pomocy zwykłej ściereczki z mikrofibry.

Na czym polega profesjonalna korekta lakieru?

To dwu lub trzy etapowa usługa, która sprawia, że auto świetnie się prezentuje! Wykonana przez profesjonalistów wyróżnia się wysoką skutecznością: eliminuje 80-90% rys! Co więcej, korekta lakieru to skuteczny sposób, by karoseria Państwa samochodu  prezentowała się perfekcyjnie – gwarantujemy wspaniałe wykończenie lakieru, który nabiera dużego połysku.

Na co warto zwrócić uwagę?

Samochód, który ma zostać poddany korekcie lakieru, powinien zostać starannie umyty. W Car Update Auto Detailing & Pdr jest to zawsze mycie kilkuetapowe, które obejmuje: karoserię, koła, wnęki drzwiowe. Usuwamy wszystkie zanieczyszczenia takie jak: asfalt, smoła, żywica, lotna rdza i opiłki metalu na przykład z klocków hamulcowych, które auto zbiera od momentu opuszczenia fabryki. Następnie przystępujemy do polerowania.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat usługi korekty lakieru lub umówić konkretny termin w  Car Update Auto Detailing & Pdr zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy Państwa do umówienia terminu wizyty w Car Update Auto Detailing & Pdr i zapisania się na profesjonalny detailing auta z zewnątrz, usługę dla wnętrza oraz pakiety premium.

Copyrights © 2022 Car Update. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: promotorpolska.pl

pl_PLPolish