Usługi autodetailingowe – Warszawa

Przygotowanie auta do sprzedaży  może się kojarzyć ze specyficznym, niekoniecznie przyjemnym zapachem odświeżaczy powietrza i „wyplakowanym” wnętrzem. Jest to najtańsza opcja szybkiego i niekoniecznie efektownego przygotowania pojazdu do sprzedaży. Decydując się na usługi Car Update Auto Detailing & Pdr z zakresu pielęgnacji samochodów, na swoim aucie możesz zarobić nawet o kilka tysięcy złotych więcej. Musisz jedynie uwydatnić potencjał Twojego samochodu. Profesjonalnie odnowiona powłoka lakiernicza automatycznie podnosi wartość samochodu, wyróżniając go tym samym na tle pozostałych ogłoszeń. Lakier znów może wyglądać soczyście, głęboko i powalająco – niezależnie od marki i modelu samochodu. Profesjonalnie odnowiony i zabezpieczony lakier to jedynie połowa sukcesu, ponieważ liczą się detale. A my te detale poprawiamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi przygotowania samochodu do sprzedaży, a także innych propozycji stworzonych z myślą o Twoim aucie. Gwarantujemy kompleksową pielęgnację samochodu z użyciem wyłącznie sprawdzonych kosmetyków i specjalistycznych narzędzi. Decydując się na nawiązanie współpracy z naszą firma, zyskują Państwo konkurencyjne ceny usług autodetailingowych, a także sprawną i terminową realizację zleceń. W celu uzyskania szerszych informacji dotyczących usługi przygotowania auta do sprzedaży, zadzwoń lub odwiedź siedzibę Car Update Auto Detailing & Pdr. Nasze studio detailingu znajduje się Węgrowie na ul. Karola Szamoty 47.

Detailing wnętrza – sposób na zadbany samochód

W Car Update Auto Detailing & Pdr w ramach detailingu wykonujemy usługę sprzątania premium, która polega na doczyszczeniu wszystkich elementów wnętrza pojazdu i przywrócenie go do stanu niemal salonowego.

Jak działamy w Car Update Auto Detailing & Pdr?

Przed właściwym sprzątaniem usuwamy wszystkie przedmioty właściciela auta. Zdarza się również, że demontujemy wyposażenie w tym: siedzenia, listwy, dekory drzwiowe, czy elementy kokpitu. Często wyciągamy również wykładzinę z bagażnika oraz koło zapasowe, by dostać się do wnęki. Wszystko po to, by jak najdokładniej wykonać sprzątanie, któremu zostają poddane zarówno elementy widoczne po otwarciu drzwi, jak i te, których nie zauważy statystyczny właściciel auta. Detailing wnętrza obejmuje:

-odkurzanie,
-przedmuchiwanie,
-czyszczenie płynem przy użyciu szczotki, pędzla oraz mikrofibry: wykładzin, plastików, schowków,czyszczenie i odtłuszczanie szyb,
-pranie i czyszczenie dywaników
-aplikację preparatów z filtrami UV na plastiki  – na zakończenie.

Zachęcamy Państwa do umówienia terminu wizyty w Car Update Auto Detailing & Pdr i zapisania się na profesjonalny detailing auta z zewnątrz, usługę dla wnętrza oraz pakiety premium.

Copyrights © 2022 Car Update. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: promotorpolska.pl

pl_PLPolish