Polerowanie reflektorów

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej specjalistycznej usługi, jaką jest polerowanie reflektorów. Zachęcamy Państwa do wybrania pełnego pakietu i zdecydowanie się na polerowanie lamp wraz z zabezpieczeniem przezroczystą folią ochronną PPF, aby Wasz samochód wyglądał jak kilka godzin po opuszczeniu fabryki.

Polerowanie kloszy reflektorów przywraca fabryczny lub zbliżony do fabrycznego wygląd tych elementów. Co więcej, po wykonaniu usługi częściowo poprawia się jakość oświetlenia w samochodzie. Oczyszczenie kloszy ma wpływ nie tylko na wygląd auta, ale również na bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Jak wykonujemy polerowanie reflektorów w Car Update Auto Detailing & Pdr?

W trakcie polerowania usuwamy rysy i zmatowania, które powstały na kloszach podczas użytkowania samochodu. Stosujemy profesjonalne środki, dzięki którym pożółkłe reflektory znów stają się przezroczyste. Ostatnim etapem usługi polerowania reflektorów jest ich zabezpieczenie powłoką ceramiczą lub folią PPF. Dzięki temu znów wyglądają jak nowe i zachowują ładny wygląd przez kolejne lata.

Chcecie Państwo umówić się na polerowanie reflektorów? Zapraszamy do Car Update Auto Detailing & Pdr

Zachęcamy Państwa do umówienia terminu wizyty w Car Update Auto Detailing & Pdr i zapisania się na profesjonalny detailing auta z zewnątrz, usługę dla wnętrza oraz pakiety premium.

Copyrights © 2022 Car Update. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: promotorpolska.pl

pl_PLPolish