Pranie i impregnacja tapicerki

Auto detailing wnętrza to przede wszystkim kompleksowe czyszczenie auta w środku oraz konserwacja i czyszczenie tapicerki skórzanej. W naszym studiu oferujemy kompleksową ofertę zabiegów z takiego zakresu. Czyszczenie samochodu w środku i pranie tapicerki materiałowej pozwoli nie tylko poprawić estetykę poszczególnych elementów, ale także zakonserwuje materiały, co w rezultacie wydłuży okres ich świetności i ograniczy efekty starzenia. Nie trzeba tłumaczyć, że materiał, z której wykonuje się tapicerkę samochodową, to wysokiej klasy materiał, który jednak, aby zachować swoje właściwości, musi być poddawany regularnej impregnacji. Pranie i impregnacja tapicerki oraz wiele innych zabiegów związanych z auto detailingiem wnętrza, wykonamy dla Państwa w naszym studio. Używamy tylko najlepszej jakości kosmetyków, które będą w pełni bezpieczne dla tapicerki, a co więcej zapewnią jej odpowiedni poziom impregnacji na długi czas, jak również podniosą jej właściwości wizualne.

Pranie tapicerki materiałowej w Car Update Auto Detailing & Pdr

Dla naszych klientów wykonujemy również usługę profesjonalnego prania tapicerki materiałowej, która obejmuje: fotele, kanapę, boki drzwiowe i podłokietniki. Usługę wykonujemy w dwóch wariantach. Wariant podstawowy – bez demontażu elementów z samochodu lub w wariancie rozszerzonym- premium.

Pranie tapicerki – wariant rozszerzony premium

W Car Update Auto Detailing & Pdr możemy wykonać pranie tapicerki w wariancie rozszerzonym, który obejmuje demontaż elementów w samochodzie. Dzięki temu możemy łatwiej dojść do wszystkich zakamarków, a przede wszystkim lepiej doczyścić fotele i miejsca styku z podłogą w samochodzie. Jeśli zależy Państwu na naprawdę dokładnym wypraniu całej tapicerki w samochodzie, polecamy wariant z demontażem elementów z wnętrza pojazdu.
Po praniu możemy również wykonać impregnację tapicerki, dzięki której łatwiej jest utrzymać ją w czystości w trakcie użytkowania nadając dodatkowo efekt hydrofobowy dzięki czemu rozlany płyn nie wsiąka od razu w tapicerke.
Zapraszamy do Car Update Auto Detailing & Pdr i oddania samochodu na pranie tapicerki. W zależności od pogody auto wydamy w ten sam dzień lub w ciągu 24 godzin. Warto zarezerwować termin już dziś!

Zachęcamy Państwa do umówienia terminu wizyty w Car Update Auto Detailing & Pdr i zapisania się na profesjonalny detailing auta z zewnątrz, usługę dla wnętrza oraz pakiety premium.

Copyrights © 2022 Car Update. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: promotorpolska.pl

pl_PLPolish