Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej

Skórzana tapicerka w samochodzie to dobro luksusowe, aczkolwiek trzeba pamiętać, że o takie perełki warto dbać. Impregnacja tapicerki skórzanej zatrzyma efekty starzenia oraz zachowa właściwości materiału przez długi czas użytkowania.

Czyszczenie i konserwacja w Car Update Auto Detailing & Pdr

W naszym studio oferujemy kompleksowe czyszczenie auta w środku oraz detailing wnętrza, dlatego do tego typu zadań wykorzystujemy tylko kosmetyki samochodowe z atestami i potwierdzoną skutecznością. To nie tylko czyszczenie tapicerki skórzanej, ale także stosowanie impregnatów konserwujących, które wydłużą żywotność skóry. W nowych samochdach mozecie Panstwo zabezpieczyc tapicerkę skórzana specjalnie do tego dopraną powłoką ceramiczna,która zabezpieczy przed brudem na jeszcze dłuższy czasu. Oddając samochód w nasze ręce można mieć pewność, że usługa zostanie przeprowadzona w pełni profesjonalnie, a efekty będą zauważalne gołym okiem.

Jak działamy Car Update Auto Detailing & Pdr?

Tapicerkę skórzaną najpierw starannie wydmuchujemy sprężonym powietrzem tak aby nie doszło do ewentualnego uszkodzenia taj jak w przypadku tradycyjnego odkurzania , a następnie przecieramy na sucho. Wykorzystujemy do tego specjalne środki i bardzo miękkie szczotki. Przez cały czas sprawdzamy, czy skóra nie puszcza farby. Jednocześnie badamy, czy zabrudzenie, którym się zajmujemy, to brud, czy skaza lub uszkodzenie skóry. Po około 2  godzinach od zakończenia czyszczenia nakładamy na skórę specjalistyczną środek który zapobiega przed wycieraniem i pekaniem skóra po kolejnych 4 godzinach impregnat, aby skóra była miękka w dotyku i zabezpieczona na dalszą eksploatację.

Detailing wnętrza zapewnia odmłodzenie oraz poprawę jakości wizualnej, co w efekcie może rzutować na podniesie wartości całego pojazdu podczas późniejszej sprzedaży . Wszystkie wymienione wyżej zabiegi dobrze powierzyć profesjonalistom, a tak się składa, że my wykonujemy je na co dzień.

Zachęcamy do umówienia się na profesjonalne czyszczenie i konserwację tapicerki. W Car Update Auto Detailing & Pdr jesteśmy do Państwa dyspozycji – przed przyjazdem wystarczy zadzwonić i  zarezerwować termin.

Zachęcamy Państwa do umówienia terminu wizyty w Car Update Auto Detailing & Pdr i zapisania się na profesjonalny detailing auta z zewnątrz, usługę dla wnętrza oraz pakiety premium.

Copyrights © 2022 Car Update. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: promotorpolska.pl

pl_PLPolish