Woskowanie samochodu

Czym jest usługa woskowania samochodu?

Woskowanie to pokrycie lakieru woskiem, który zabezpiecza przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Wybierając profesjonalny salon detailingu, macie Państwo pewność, że usługa woskowania zostanie wykonana przez profesjonalistów, którzy do jej wykonania wykorzystają specjalistyczne kosmetyki.  W Car Update Auto Detailing & Pdr przywracamy piękny wygląd samochodom naszych klientów.

Jakie są efekty woskowania?

Woskowanie samochodu ma wpływ na wygląd lakieru:  poprawia jego przejrzystość, przyciemnia go i powiększa głębię – sprawia, że karoseria lepiej się prezentuje. Wosk może również delikatnie wypełnić niedoskonałości lakieru. Po woskowaniu samochodu zauważycie Państwo, że łatwiej jest umyć auto – wosk nadaje poślizg lakierowi i sprawia, że brud trudniej się go chwyta, a woda występuje w postaci równych kropel, a nie tafli. Ponad to w naszym studiu używamy wosku z inhibitorami UV dzięki czemu chronią nasz lakier przed promieniami słonecznymi.

W jakim celu woskuje się lakier?

Lakier samochodowy woskuje się z kilku powodów. Z jednej strony to zabezpieczenie powłoki przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz warunków atmosferycznych, a z drugiej poprawa jakości wizualnej karoserii. Polerowanie lakieru za pomocą warstwy wosku pozwala też wypełnić ubytki w jego powierzchni, co również staje się wartością dodaną, jeśli chodzi o estetykę, ale także chroni karoserię przed nieuniknionymi efektami starzenia. Wiele osób ogranicza mycie samochodu jedynie do standardowego czyszczenia z użyciem szamponu. Przed woskowaniem oczywiście należy dokładnie umyć karoserię, jednak nałożenie dodatkowej warstwy w połączeniu z polerowaniem może nadać naszemu samochodowi zupełnie nowy wygląd, a w dodatku wydłużyć jego okres świetności. Woskowanie karoserii to także dobry pomysł na przygotowanie auta do sprzedaży – auto zostaje odmłodzone, lepiej się prezentuje, a co za tym idzie, wzrasta jego wartość rynkowa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której zawarliśmy m.in. profesjonalne zabezpieczenie lakieru samochodowego powłoką z wosku.

Jak długo działa woskowanie?

Poprawnie wykonane woskowanie zabezpieczy lakier Państwa samochodu na co najmniej 2-3 miesiące, a w ekstremalnych sytuacjach nawet na pół roku.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcecie dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego woskowania samochodu, zapraszamy do kontaktu! Czekamy na was w CarUpdate Auto Detailing & Pdr.

Zachęcamy Państwa do umówienia terminu wizyty w Car Update Auto Detailing & Pdr i zapisania się na profesjonalny detailing auta z zewnątrz, usługę dla wnętrza oraz pakiety premium.

Copyrights © 2022 Car Update. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: promotorpolska.pl

pl_PLPolish